Przejdź do nagłówka Przejdź do zawartości Przejdź do stopki Przejdź do wyszukiwarki Przejdź do strony logowania Przejdź do strony kontaktowej
Powiększ tekst
Pomniejsz tekst
Resetuj rozmiar
Kontrast
Skala szarości

Studia II stopnia

Kończysz studia I stopnia? Obroniłeś pracę dyplomową i zastanawiasz się co robić dalej? Mamy dla Ciebie atrakcyjną propozycję! Wybierz studia II stopnia w WSPiA Rzeszowskiej Szkole Wyższej. Po tych studiach, jak wynika z monitoringu Ekonomicznych Losów Absolwenta, aż 95 proc. absolwentów WSPiA znajduje dobrze płatną pracę zaraz po studiach.

Nie czekaj! Wybierz dobrą przyszłość i już dziś zarejestruj się na stronie e-rekrutacji!

Studia II stopnia w WSPiA pozwalają na uzyskanie tytułu magistra administracji na jednej z dziesięciu atrakcyjnych specjalności. W ofercie znajdziesz także studia dające tytuł magistra bezpieczeństwa wewnętrznego. W tym przypadku możesz wybierać spośród siedmiu ciekawych specjalności.

Dlaczego warto

Studia II stopnia w WSPiA to przede wszystkim możliwość uzupełnienia swojej wiedzy i pogłębienia umiejętności. Pracodawcy nadal zwracają uwagę na poziom wykształcenia kandydata do pracy, a tytuł magistra jest dodatkowym atutem w wielu postępowaniach rekrutacyjnych. Pamiętaj, że decydując się na studia II stopnia, możesz wybrać całkiem inny kierunek studiów niż ten, który ukończyłeś. Da Ci to znacznie większe możliwości znalezienia atrakcyjnej i ciekawej pracy. Dlatego z naszej oferty mogą skorzystać nie tylko absolwenci WSPiA, ale także innych uczelni.

Najważniejszy atut naszych studiów II stopnia to wyniki opublikowanego w lipcu 2021 r. Ogólnopolskiego Monitoringu Ekonomicznych Losów Absolwentów (ELA). Raport przygotowywany jest na podstawie danych m.in. z ZUS. Z raportu wynika, że ponad 95 proc. absolwentów studiów II stopnia w WSPiA (na kierunkach: administracja i bezpieczeństwo wewnętrzne) znajduje zatrudnienie po studiach. Średni czas poszukiwania pracy to około miesiąc. Średnie wynagrodzenie w pierwszym roku po studiach na kierunku bezpieczeństwo wewnętrzne to ponad 3700 zł, a na kierunku administracja to blisko 3400 zł.