Przejdź do nagłówka Przejdź do zawartości Przejdź do stopki Przejdź do wyszukiwarki Przejdź do strony logowania Przejdź do strony kontaktowej
Powiększ tekst
Pomniejsz tekst
Resetuj rozmiar
Kontrast
Skala szarości

Kontakt

  • WSPiA Rzeszowska Szkoła Wyższa ul. Cegielniana 14 (boczna al. Rejtana) 35-310 Rzeszów
  • Sekretariat Rektora
    17 867 04 00
    Fax 17 867 04 99
    e-mail:
    sekretariat.r@wspia.eu
  • Biuro rekrutacyjne
    17 867 04 80
    17 867 04 81
    17 867 04 82
    kom. 514 194 892
    e-mail:
    rekrutacja@wspia.eu
  • Dziekanat - kierunek Bezpieczeństwo Wewnętrzne
    17 867 04 01
    e-mail:
    bw.dziekanat@wspia.eu
  • Dziekanat - kierunek Prawo
    17 867 04 01
    e-mail:
    prawo.dziekanat@wspia.eu
  • Dziekanat - kierunek Administracja
    17 867 04 02
    e-mail:
    administracja.dziekanat@wspia.eu
  • Dziekanat - kierunek Zarządzanie
    17 867 04 02
    e-mail:
    zarzadzanie.dziekanat@wspia.eu
  • Dziekanat - Pogotowie sesyjne
    515 093 092
    e-mail:
    pogotowiesesyjne@wspia.eu
  • Studia Podyplomowe (obsługa słuchaczy)
    17 867 04 12
    e-mail:
    studia.podyplomowe@wspia.eu
  • Seminaria Doktoranckie
    17 867 04 54
    e-mail:
    seminarium.doktoranckie@wspia.eu
  • Stypendia
    17 867 04 42
    e-mail:
    stypendia@wspia.eu
  • Wielomieszkaniowy Dom Studencki
    17 867 04 18
    kom. 797 027 946
    e-mail:
    wds@wspia.eu
  • Zespół Języków Obcych
    kom. 514 194 898
    17 867 04 94
    e-mail:
    zjo@wspia.eu
  • Centrum Kształcenia Praktycznego
    17 867 04 33
    17 867 04 29
    e-mail:
    praktyki@wspia.eu
  • Akademickie Biuro Karier
    17 867 04 91
    e-mail:
    biuro.karier@wspia.eu
  • Centrum Edukacji Dodatkowej - BED
    17 867 04 35
    17 867 04 10
    e-mail:
    ced@wspia.eu
  • Dział Nowy Wymiar Studiowania
    17 867 04 52
    poniedziałek - piątek w godz. 8.00 - 15.00
    Edukator, organizacja sesji, egzaminów, SBS
    e-mail:
    nws@wspia.eu
  • Dział Toku Studiów (program "Dziekanat")
    17 867 04 04
    e-mail:
    d.dziekanat@wspia.eu
  • Biblioteka Uczelniana
    17 867 04 54
    e-mail:
    biblioteka@wspia.eu
  • Pełnomocnik ds. osób niepełnosprawnych
    17 867 04 46
    e-mail:
    marek.rogalski@wspia.eu
  • Dział Administracyjny, Zastępca Dyrektora
    17 867 04 46
    e-mail:
    administracja@wspia.eu
  • Dyrektor Biura Rektora
    17 867 04 43
    e-mail:
    magdalena.czech@wspia.eu
  • Biuro Rektora
    e-mail:
    biuro.rektora@wspia.eu
  • Pełnomocnik Rektora ds. Programu ERASMUS+, Koordynator Programu ERASMUS+
    17 867 04 09
    e-mail:
    erasmus@wspia.eu
  • Pełnomocnik Rektora ds. Kontaktów z Otoczeniem, Dyrektor Podkarpackiej Młodzieżowej Akademii Prawa i Bezpieczeństwa
    17 867 04 00
    e-mail:
    sekretariat.r@wspia.eu
  • Pełnomocnik Rektora ds. Organizacyjnych i Wydawnictw
    17 867 04 50
    e-mail:
    kbr@wspia.eu
  • Pełnomocnik Rektora ds. Pozyskiwania Funduszy Zewnętrznych
    17 867 04 06
    e-mail:
    pelnomocnik.ue@wspia.eu
  • Dział Pozyskiwania Funduszy Zewnętrznych
    17 867 04 89
    17 867 04 75
    e-mail:
    dpfz@wspia.eu
  • Kadry
    17 867 04 78
    e-mail:
    kadry@wspia.eu
  • Rzecznik Prasowy - Przemysław Pawlak
    17 867 04 72
    +48 797 027 937
    e-mail:
    przemyslaw.pawlak@wspia.eu
  • Dział Marketingu
    17 867 04 48
    17 867 04 31
    17 867 04 45
    e-mail:
    marketing@wspia.eu
  • Dział Informatyki
    17 867 04 49
    e-mail:
    informatyk@wspia.eu
  • Dział Inwestycji
    17 867 04 53
    e-mail:
    inwestycje@wspia.eu
  • Samorząd Studencki
    17 867 04 90
    e-mail:
    samorzad@wspia.eu
  • Klinika Prawa
    17 867 04 16
    e-mail:
    klinika.prawa@wspia.eu
  • Inspektor Ochrony Danych Osobowych
    e-mail:
    inspektor@wspia.eu

Mapa dojazdu