Przejdź do nagłówka Przejdź do zawartości Przejdź do stopki Przejdź do wyszukiwarki Przejdź do strony logowania Przejdź do strony kontaktowej
Powiększ tekst
Pomniejsz tekst
Resetuj rozmiar
Kontrast
Skala szarości

Projekt "riadenie nákladnej prepravy presmerovanie-logistika-váš patent na úspech z hľadiska konkurencieschopnosti"

baner
×

Projekt "riadenie nákladnej prepravy presmerovanie-logistika-váš patent na úspech z hľadiska konkurencieschopnosti" je spolufinancovaný podľa Európsky sociálny fond (ESF) podľa operačného programu vzdelávanie a rozvoj vedomostí sa zameriava na zlepšenie dostupnosť medzinárodnej odbornej prípravy programov pre študentov študujúcich na 100 a part-time druhého stupňa upravené a viac medzinárodne špeciálne prepravy management-freight forwarding-Logistics (ZTSL) správa Škola práva a správy univerzity Rzeszow cez prípravu a realizáciu programu medzinárodných štúdií o špeciálnych ZTSL vrátane, okrem iného prostredníctvom zahrnutia učiteľov zo zahraničia a realizácie podpory pre cudzinci študovať a zamestnať v Poľsku. Trvanie projektu: 01.04.2017 r-31.10.2019 r.

Rozpočet: $1,137,313.68 $1,103,192.18 vrátane prostriedkov z Európskeho sociálneho fondu.

V dôsledku realizácie projektu je plánované na dosiahnutie týchto ukazovateľov:

Ukazovatele výsledkov

  1. počet študentov študuje v a part-time druhého stupňa správy, špeciálne prepravy manažment nákladnej presmerovanie-logistika, ktorý bude kompletný medzinárodné vzdelávacie programy beží s podporou ESF-80 študentov v 53 žien a 27 mužov.
  2. počet zahraničných študentov administratíva, doprava management-nákladné presmerovanie špecialita-logistiky, ktoré dokončí medzinárodné vzdelávacie programy s podporou ESF-16 študentov vrátane 10 žien a 6 mužov.
  3. počet študentov a part-time druhého stupňa správy, špeciálne prepravy management-forwarding-logistika, podporovaných v rámci projektu za obdobie X X 2017 2019 – 100 študentov vrátane 66 žien a 34 muži.
  4. počet zahraničných študentov administratíva, špeciálne prepravy management-forwarding-logistika, podporovaných v rámci projektu za obdobie X 2017 až 2019 X-20 študentov, vrátane 12 žien a 8 mužov.

Ukazovatele výstupu

  1. beh 1 medzinárodný vzdelávací program univerzity s podporou ESF,
  2. vykonávanie činnosti lektorov zo zahraničia,
  3. Implementácia medzinárodnej letnej školy,
  4. realizácia aktivít v anglickom jazyku.