Przejdź do nagłówka Przejdź do zawartości Przejdź do stopki Przejdź do wyszukiwarki Przejdź do strony logowania Przejdź do strony kontaktowej
Powiększ tekst
Pomniejsz tekst
Resetuj rozmiar
Kontrast
Skala szarości

Kierunki

Aktualności

SEMINARIUM DOKTORANCKIE 800X533 Obszar Roboczy 1 Kopia
Trwa rekrutacja na Seminaria Doktoranckie w WSPiA
WSPiA Rzeszowska Szkoła Wyższa już po raz czternasty prowadzi rekrutację na Seminarium Doktoranckie, które pozwala na uzyskanie stopnia naukowego doktora w dyscyplinie prawo. Absolwenci studiów magisterskich, którzy chcą rozwijać swoje zainteresowania naukowe, mogą złożyć podanie o przyjęcie na Seminarium do czwartku, 31 października 2024 r.

Grafika Podyplomowe
Wybierz Studia Podyplomowe w WSPiA!
Chcesz wzbogacić swoją wiedzę o specjalistyczne zagadnienia? Wejść na wyższy poziom kariery zawodowej? Zainwestuj w swoją przyszłość i wybierz Studia Podyplomowe w WSPiA Rzeszowskiej Szkole Wyższej! Przygotowaliśmy dla Ciebie 20 atrakcyjnych kierunków, w tym kilka nowości. Sprawdź naszą ofertę edukacyjną i znajdź coś dla siebie!

DSC 2421
W WSPiA obradowała Rada Naukowa
Klika ważnych głosowań i uchwał podjętych w sprawach przewodów doktorskich i habilitacyjnych, które przeprowadzone zostaną w WSPiA Rzeszowskiej Szkole Wyższej. Tak wyglądało ostatnie przed wakacjami posiedzenie 22. osobowej Rady Naukowej WSPiA Rzeszowskiej Szkoły Wyższej.

IMG 2886
Innowacyjne narzędzie do lokalizacji śladów daktyloskopijnych i biologicznych dla studentów WSPiA
Narzędzie do lokalizacji śladów daktyloskopijnych i biologicznych wraz z zestawem akcesoriów wspierających prace systemu w warunkach laboratoryjnych już niebawem trafi do Podkarpackiego Centrum Kryminalistyki, Kryminologii i Medycyny Sądowej WSPiA. Zakup tego nowoczesnego sprzętu zostanie sfinansowany z wartej 95 tys. zł dotacji przyznanej Uczelni przez Samorząd Województwa Podkarpackiego.

 

Zobacz jak studiuje się w WSPiA

Filmy uczelniane