Przejdź do nagłówka Przejdź do zawartości Przejdź do stopki Przejdź do wyszukiwarki Przejdź do strony logowania Przejdź do strony kontaktowej
Powiększ tekst
Pomniejsz tekst
Resetuj rozmiar
Kontrast
Skala szarości

Kierunki

Aktualności

DSC 4664
Gala Laureatów Konkursów Przedmiotowych
Laureaci konkursów przedmiotowych z podkarpackich szkół podstawowych odebrali w WSPiA Rzeszowskiej Szkole Wyższej wyróżnienia i statuetki. Uczniom serdeczne gratulacje złożyli Teresa Kubas-Hul, Wojewoda Podkarpacki, Dorota Nowak-Maluchnik, Podkarpacki Kurator Oświaty w Rzeszowie oraz prof. Jerzy Posłuszny, Rektor WSPiA Rzeszowskiej Szkoły Wyższej.

1 1 (1)
Ogólnopolska Konferencja Naukowa podsumowująca projekt badawczy „Świadomość cyberzagrożeń wśród pokolenia Z"
Konferencja podsumowująca projekt badawczy z natury bywa interesująca i merytoryczna, aczkolwiek my zapraszamy Państwa na coś dużo lepszego. Już w poniedziałek odbędzie się to wyjątkowe wydarzenie, które zgromadzi zarówno praktyków, jak i naukowców z różnych dziedzin, aby wspólnie dyskutować o wyzwaniach i rozwiązaniach związanych z cyberbezpieczeństwem w kontekście młodego pokolenia.

Szelest Plakat
Zapraszamy na spektakl studentów WSPiA
Komisja Kultury WSPiA zaprasza na premierę spektaklu „Szelest przeminionych ludzi”, który odbędzie się już w ten wtorek, 4 czerwca w Klubie Studenckim „Zemsta Docenta”.

Post Główny 1080X1080
Dołącz do grona studentów WSPiA – rekrutacja startuje już 3 czerwca!
Dostęp do nowocześnie wyposażonych pracowni, innowacyjne metody kształcenia, najwyższe stawki stypendiów wśród uczelni niepublicznych w regionie, a także wybitna kadra ekspertów-praktyków, która przygotuje Cię do przyszłej pracy. Odkryj możliwości, jakie stawia przed Tobą WSPiA Rzeszowska Szkoła Wyższa w roku akademickim 2024/2025!

 

Zobacz jak studiuje się w WSPiA

Filmy uczelniane