Przejdź do nagłówka Przejdź do zawartości Przejdź do stopki Przejdź do wyszukiwarki Przejdź do strony logowania Przejdź do strony kontaktowej
Powiększ tekst
Pomniejsz tekst
Resetuj rozmiar
Kontrast
Skala szarości

Kierunki

Aktualności

Konferencja Mix 23
Studenci walczą o lepsze oceny
Konferencje Studenckie w ramach MIX Edukacyjnego to główna część najbliższego Praktycznego Poniedziałku dla studentów WSPiA. W dyskusjach uczestniczyć będą uczestniczyć także studenci studiów niestacjonarnych. Dla nich zaplanowano dwie konferencje w formie zdalnej.

Sbs Nowe Godziny Otwarcia
Sala Tortur będzie otwarta dłużej!
Mamy dobrą informację dla studentów WSPiA. W związku z licznymi prośbami naszych studentów od 1 lutego 2023 r. wprowadzamy wydłużone godziny otwarcia „Sali Tortur”. Teraz będziecie mieć jeszcze więcej czasu na zdawanie tematów i pytań testowych z przedmiotów wiodących zaliczanych m.in. w ramach SBS.

Zbiorka Dla Frania
WSPiA włącza się w pomoc Franiowi choremu na SMA
10 mln zł tyle potrzeba na najdroższy lek świata, który może uratować małego Frania Karasia. Dziecko choruje na SMA, czyli rdzeniowy zanik mięśni. Jego rodzice walczą o jego życie, prowadząc zbiórki, a jego tato żołnierz zbiera pieniądze w całej Polsce pod hasłem „mundurowi w trasie”. W zbiórkę włączają się także studenci WSPiA.

Konferencja Mix Palakt 23 01
Ruszają konferencje naukowe w ramach MIX-a Edukacyjnego
I Konferencja Studencka MIX oraz Pracownie Praktyczne to najważniejsze elementy, zbliżającego się kolejnego Praktycznego Poniedziałku w WSPiA Rzeszowskiej Szkole Wyższej. Dodatkowo w tym dniu dla studentów zaplanowano m.in. spotkanie Kliniki Przedsiębiorczości, Dyżur ELSA Rzeszów oraz Policyjny Tor Przeszkód.